Перш, ніж вирушити на пленер необхідно налаштуватися на відповідну хвилю. Творчій людині може встати на заваді все що завгодно, і тому найголовніше, взяти з собою гарний настрій, щоб витрачений час, не минув марно. На сьогоднішній день інтернет магазини рясніють пропозиціями товарів для творчості, і перш, ніж кудись вирушити необхідно придбати якісні матеріали. Все необхідне можна знайти на сайті https://artizo.com.ua/ua/, де представлен величезний асортимент як готових наборів для різномаїтних видів творчості, таких як скрапбукінг, кардмейкінг, живопис, так і окремимих елементів для малювання, ліплення, декорування та багато всього іншого, за доступними цінами. Кожен бажаючий, знайде для себе щось цікаве. А швидка доставка приємно порадує будь-якого покупця.

Розглянемо деякі рекомендації, як правильно збиратися на пленер:

  • Для початку необхідно визначитися з метою. З яким результатом Ви плануєте повернутися? Наприклад, плануєте Ви спробувати новий матеріал у справі, або намалювати портрет перехожого, чи відобразити якийсь пейзаж, а може ви просто бажаєте зробити кілька замальовок, вподобаного образу і т.д.
  • Далі необхідно визначитися з місцем. Краще вибрати декілька місць, де вам найбільше подобається. Потім необхідно з’їздити туди заздалегідь, і визначитися, в який час доби найкраще творити, як падає світло, визначити найбільш вдалий ракурс. Було б непогано, якщо поруч буде який-небудь заклад, в якому можна перепочити, випити чашечку кави і сходити в туалет або сховатися від дощу, в разі негоди. Необхідно продумати, як Ви будете працювати, на чому сидіти, де Ви будете розміщувати матеріали.
  • Необхідно заздалегідь подивитися прогноз погоди на обраний день, і взяти відповідний одяг. У сонячну спекотну погоду не забудьте головний убір. Якщо плануєте працювати пастеллю, то краще одягнути зручний, простий одяг, щоб вразі потрапляння на нього фарби, потім не засмучуватись, коли не зможете його відіпрати.
  • Необхідно взяти з собою їжу і воду, тому що можливо працювати доведеться кілька годин поспіль.
  • З собою найкраще взяти той матеріал, яким ви звикли працювати, але можна взяти, як доповнення до звичного, щось нове. Наприклад, кілька простих і кольорових олівців, ластик, пензлі різної товщини, кольорові маркери, основні кольори акварелі, акрилу, набір масляної і сухої пастелі, палітру.
  • Не треба забути взяти з собою полотно, на якому плануєте малювати, краще взяти з собою не полотно, а декілька окремих листків.
  • Також необхідно взяти з собою всякі дрібниці у вигляді серветок, води для фарб і стругачки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here